در نخستین دوره مسابقات استانی ورزش یوگا، ورزشکاران آبادانی درخشیدند.

در نخستین دوره مسابقات استانی ورزش یوگا، ورزشکاران آبادانی درخشیدند.

1z

بر اساس این گزارش، هیات ورزش‌های همگانی خوزستان مسابقات یوگا را برای اولین بار در استان برگزار کرد که یوگاکاران آبادانی صاحب ۳ مقام اول، ۲ مقام دوم و ۲ مقام سوم گردیدند.

 


در این مسابقات که در رده سنی آزاد و در سالن قدس اهواز برگزار گردید، لعیا محمدی در رشته یوگای قهرمانی ۲۵-۲۲ سال، ندا حد زاده در یوگای قهرمانی ۳۲-۲۶ سال و لیلا محمدی در یوگای قهرمانی ۴۰-۳۳ سال صاحب عناوین قهرمانی شدند. همچنین اعظم مردانی در یوگای قهرمانی ۵۰-۴۰ سال و فاطمه هندیجانی در یوگای قهرمانی ۱۷-۱۲ سال نیز عناوین نایب قهرمانی را بدست آوردند.
نسترن عبادی در یوگای قهرمانی ۸-۵ سال و غزل عمرانی در یوگای قهرمانی ۱۱-۸ نیز سال مقام های سوم را کسب کردند.
تیم یوگای آبادان در این مسابقات با ۱۳ ورزشکار به مربیگری و داوری خانم ثریا محمدزاده رییس کمیته یوگا شهرستان آبادان و به سرپرستی خانم صدیقه بهارستان شرکت نموده بود.
در این رقابت ها حدود ۹۰ شرکت‌کننده از شهرستان‌ های استان به مصاف یکدیگر رفتند تا قهرمان اولین دوره مسابقات یوگا استان را مشخص کنند.
گفتنی است نفرات برتر این رقابت‌ها پس از راه‌یابی به تیم منتخب استان، خود را برای شرکت در مسابقات قهرمانی کشور که سال آینده برگزار خواهد شد، آماده می‌کنن
د.

۲ Responses to “در نخستین دوره مسابقات استانی ورزش یوگا، ورزشکاران آبادانی درخشیدند.”

  1. سلام وخسته نباشی من میخواستم کلاسهای آموزشی یوگا ثبت نام کنم اما نمیدونم کجا این رشته را دارند. لطفا راهنمایی کنید ،ممنون

  2. سلام دوست گرامی برای ثبت نام در کلاس یوگا به تربیت بدنی مراجعه کنید

     

نظر خود را ارسال كنيد